Auto detailing Wrocław

Zastanawiasz się nad usługami z zakresu auto detailingu we Wrocławiu? Jeśli zależy Ci na tym, aby Twój samochód zyskał drugie życie, a zarazem solidne zabezpieczenie przed uszkodzeniami powłoki lakierniczej – jesteś w dobrym miejscu. Viwaldi Car Detailing to studio znajdujące się około 35 km od stolicy Dolnego Śląska, co bardzo cieszy naszych stałych Klientów z tego regionu. W porównianiu do niektórych osób, które pokonują trasy kilkuset km, aby oddać auto w nasze ręce – przeznaczają oni znacznie mniej czasu na dojazd do siedziby naszej firmy. Mamy bowiem Klientów nie tylko z województwa dolnośląskiego oraz jego stolicy.

Nasze usługi wybierają właściciele pojazdów, którzy chcą skorzystać z fachowego auto detailingu w Opolu, a także w innych miastach Polski. Są to często Klienci, którzy trafiają do nas z polecenia i którym zależy na najwyższym standardzie wykonywanych prac. Rozumiemy to doskonale – firm świadczących usługi auto detailingu we Wrocławiu oraz innych miastach jest sporo, jednak ich jakość jest bardzo zróżnicowana. Dlatego od początku istnienia studia kładziemy nacisk na precyzyjne i uważne podejście do każdego projektu. Jego właściciel, pan Waldemar Regec, to miłośnik motoryzacji, któremu nie umknie żaden szczegół.

Polecany auto detailing niedaleko Wrocławia

Cieszą nas opinie zadowolonych Klientów, wśród których pojawiają się często stwierdzenia, że samochód prezentuje się jeszcze lepiej niż po opuszczeniu salonu. Dbamy o to, aby oferować znacznie więcej niż kompleksową pięlęgnację i renowację auta. Stawiamy przede wszystkim na jakość usług, dlatego przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu. Kiedy powierzysz nam swój pojazd – zapewnimy mu gruntowne czyszczenie i pielęgnację. Dzięki temu efekty wizualne spełnią z pewnością Twoje oczekiwania. Warto dodać, że zajmujemy się też oklejaniem samochodów, także w celach reklamowych. Współpracujemy m.in. z biurami projektowymi. Jeśli maszysz o przykuwającej wzrok reklamie swojej firmy na pojeździe – zgłoś się do nas! Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na pytania i udzielimy szczegółowych informacji na temat oferowanego auto detailingu blisko Wrocławia, a także sposobu naszej pracy.